Finał i dekoracje WBG - już jutro!

   Nie obawiajcie się - nie zapomnieliśmy o czempionach mazowieckich podbiegów, o wielokrotnych zdobywcach (bez tlenu!) staromiłośniańskiej wydmy! Już jutro rozegrana zostanie szósta runda naszego, tegorocznego, cyklu; będzie to zarazem runda finałowa oraz - czas dekoracji najlepszych zawodników. Jak również - wręczenia medali uczestnikom, którzy w poprzednich pięciu rundach wystartowali, przynajmniej, trzy razy.

   Przejdźmy do rozpiski godzinowej; podobnie, jak podczas rundy piątej, rozegranej w maju, wszystko odbędzie się późnym popołudniem. I wygląda to tak:

  • biuro zawodów otwieramy około 18:30. I wszystko (czyli prognozy pogody) wskazuje na to, że to biuro przeniesiemy ze szkoły na parking obok startu/mety biegów. A to po to, żeby wszystko było blisko i na miejscu.
  • start Nordic Walking o godzinie 19:00
  • zaś start biegów o godzinie 19:30 (względnie, również, o 19:35, jeśli zawodników, startujących na 6 i 10 km będzie więcej)
  • około 20:00 natomiast rozpoczniemy dekoracje. Najpierw, oczywiście, zawodnicy NW (oraz WesolInO). Więc nawet ci, którzy biegają 10 km, powinni zdążyć :)

 Serdecznie zapraszamy; zgłoszenia są otwarte do jutra (piątek), do godziny 10:00. Do zobaczenia na wydmie!