WBG - terminy i godziny

  Zapowiadaliśmy już, że planujemy dokończyć zaległe imprezy cyklicznych imprez (teoretycznie) zimowych - czyli Wesołych Biegów Górskich oraz WesolInO. Nic się w tym względzie nie zmienia; 21 maja oraz 11 czerwca mają się te zawody odbyć.

  Tym razem dodajemy jednak nieco więcej informacji. Otóż - WBG (5. runda oraz runda finałowa) rozpocznie się o godzinie 19.00. To znaczy - o trej porze ruszą na trasę zawodnicy, startujący w Nordic Walking. O 19.30 z miłośniańską wydmą zmierzą się biegacze; nawet, jeśli ktoś wybierze dystans 10 km i nie będzie pędził nadzwyczajnie, to powinien spokojnie skończyć ściganie przed zmierzchem.

 Biuro zawodów będzie pracowało od 18.30; w ten sposób mamy nadzieję dać szansę na dotarcie na czas wszystkim zainteresowanym.

 Trochę inaczej rzecz będzie jednak wyglądać, jeśli chodzi o WesolInO; ponieważ wypuszczanie kogoś do lasu zbyt późno byłoby cokolwiek ryzykowne, godziny "otwarcia" będą inne, niż WBG. I tak; do lasu będziemy wypuszczać od 17.00 do 19.00. A pół godziny później będziemy już ściągać trasy... Mamy nadzieję, że się pojawicie całkiem licznie. Oczywiście, szczegóły, dotyczące lokalizacji miejsca startu/mety podamy w tygodniu przed zawodami.

 Do zobaczenia wkrótce!

Komentarze