Kończymy cykle WBG i WesolInO!

  Wygląda na to, że się uda. Ponieważ, chwilowo, nie słychać, by miały wrócić jakieś poważniejsze obostrzenia, szykujemy się do zakończenia naszych cyklicznych imprez (która miały odbyć się w zimie...) - czyli Wesołych Biegów Górskich i WesolInO.

  Zaproponowaliśmy Wam (czyli uczestnikom tych imprez) udział w ankiecie i odpowiedź na pytanie, czy ewentualne rozgrywanie tych zaległych rund w piątkowe wieczory wchodzi w grę. Termin wziął się stąd, że weekendy i tak są naładowane zawodami - a my też mamy dość bogaty kalendarz startowy i ciężko by to było poukładać sensownie. Zdecydowana większość osób (spośród tych, którzy brali udział w ankiecie) - odpowiedziała, że piątki wieczorem będą dogodnym terminem.

  Wobec powyższego - ogłaszamy; piąta runda WBG i WesolIno odbędzie się 21 maja, natomiast runda finałowa (uzupełniona o dekorację czempionów) - 11 czerwca. Dokładne informacje (czyli, na przykład, godziny oraz lokalizacja startu WesolInO) pojawią się niebawem. Wstępnie należy jednak zakładać, że biegi ruszą około 18.30-19.00. Ciemno się robi w tych dniach przed 21.00, więc chyba zawodnicy zdążą dotrzeć do mety "za jasnego" :).

  Zgłoszenia są już ponownie otwarte; zapraszamy!