Zaległe rundy - ankieta

  Drodzy Biegaczki i Biegacze; ponieważ - być może, chwilowo - wygląda na to, że z formalnego punktu widzenia będzie się dało przeprowadzać zawody sportowe na świezym powietrzu, rysuje się szansa na dokończenie naszego cyklu Wesołych Biegów Górskich - oraz WesolInO.

  Ponieważ jednak nic nie jest tak proste, jak by mogło się wydawać, rysują się pewne problemy. Otóż - zarówno uczestnicy, jak i organizatorzy, mają na najbliższe weekendy swoje plany. Nie ma sie co czarować - maj i czerwiec są miesiącami dość szczelnie wypełnionymi rozmaitymi zawodami. Nie ukrywamy, że my też mamy dość napięty kalendarz startowy, więc - na dobrą sprawę - wolne weekendy mają szanse pojawić się gdzieś, w październiku.

  Ale - nie bardzo mamy ochotę czekać z zakończeniem cyklu WBG aż do jesieni; być może, Wy też. Dlatego mamy propozycję, by cykl (a właściwie obydwa, bo i WesolInO) dokończyć w majowe czy czerwcowe piątki - po południu. Dzień teraz jest bardzo długi; nawet, przy założeniu, że start urządzimy o 18.30 czy nawet 19.00 - zdążymy z przeprowadzeniem tych imprez za dnia.

  Pytanie jest jednak takie (i stąd ta tytułowa ankieta) - czy z Waszego punktu widzenia takie rozwiązanie jest OK? A jeśli tak, to czy rozpoczynamy "dogrywkę" (ostatnia runda + runda finałowa) jeszcze w maju, czy czekamy do - dajmy na to - 11 czerwca? Prosimy o odzew - w komentarzach pod postem oraz na fb. Ankietę prowadzimy do 4 maja. Tak, czy inaczej - do zobaczenia!