Sprawdzian z biegania w Starej Miłośnie

  Zgodnie z zapowiedziami, dzisiaj - podczas czwartej rundy Wesołych Biegów Górskich - było zdecydowanie bardziej tłoczno, niz zwykle. A to za sprawą sprawdzianu biegowego, jaki wyznaczyła sobie Kadra Narodowa Juniorów w Biegu na Orientację. Z tej okazji ścigało się na naszej wydmie blisko sto zawodniczek i zawodników; do tego, oczywiście, ci, którzy co tydzień wpadają tu posapać "służbowo".

  Poza tym, że gęsto, było również szybko. Pomijając rekordy trasy, pobite przez juniorki i juniorów na nietypowych dystansach (4 i 8 km), zanotowano kapitalne wyniki na 2 kilometry; Jakub Wróbel pobiegł w 7:08, Michał Kawa był ledwie 5 sekund wolniejszy...

  Wyniki mozna obejrzeć sobie w zakładce rankingowej; klasyfikacja całego cyklu klaruje się coraz wyraźniej! Oczywiście, można także obejrzeć wyniki testów kadrowych - to w osobnym pliku, w załączniku do tekstu. A jeśli już o oglądaniu mowa - to niezawodny Piotrek Siliniewicz uwiecznił tę rywalizację w postaci fotografii. Których próbkę możecie obejrzeć poniżej, zaś większa całość niezawodnie znajdzie się TUTAJ. Miłego oglądania, wyników i zdjęć!

ZałącznikWielkość
Office spreadsheet icon Juniorzy cross kwalifikacje Wesoła 2021.xls47.5 KB