Będzie ciut tłoczniej!..

  Krótki komunikat, dotyczący sobotniej, czwartej już, rundy Wesołych Biegów Górskich. Otóż, tym razem na Waszych ulubionych trasach będzie odrobinę tłoczniej - a to dlatego, że ten bieg będzie zarazem sprawdzianem (potencjalnych) zawodników Kadry Narodowej juniorów w Biegu na Orientację. Trochę to w ostatniej chwili wyszło, ale - ponieważ na wydmie, zwłaszcza na początkowym fragmencie trasy, miejsca jest aż nadto - a poza tym, jesteśmy szalenie gościnni - uznaliśmy, że ta dodatkowa setka uczestników nie zrobi aż takiej różnicy.

  Ponieważ zdecydowana większość tych niespodziewanych gości będzie biegała tu pierwszy raz, apelujemy o fair play i podpowiedź, gdyby się ktoś znienacka zapędził nie w tę stronę. Oczywiście - trasa będzie wyznakowana, ale w ferworze walki... Wiadomo, różnie bywa. Przy czym - owe podpowiedzi nie dotyczą momentu zakończenia rywalizacji. Tak się bowiem składa, że część uczestniczek i uczestników tego sprawdzianu będzie się ścigać na nietypowych dla WBG dystansach - to znaczy, 4 i 8 km. Będą i tacy, którzy pogonią "przepisową" szóstkę czy 10 km, ale nie wszyscy - więc proszę się nie dziwić i nie sztorcować z tego powodu młodych zawodników :)

  Poza tym - wszystko normalnie. W biurze, juniorzy (a raczej, ich trenerzy), będą mieli osobne stanowisko obsługi, więc tu też nie będzie kolizji. Zatem - do zobaczenia już niedługo, w sobotę!

P.S.

Obrazek z tym białym na podłożu wybrałem zupełnie przypadkowo, zerkając za okno. Nie wykluczam, że w sobotę będzie inaczej, ale teraz (czwartek wieczorem) warunki wyglądają właśnie tak :)

Komentarze